Omnipod DASH® Destek Programı

Omnipod DASH® Destek Programı, kullanıcıların Omnipod DASH® Sistemine geçişini olabildiğince basit hale getirmek için tasarlanmıştır. Program, size ve kullanıcıya Omnipod DASH® Sisteminin sunduklarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunar. Bireysel hizmetler ve ülkenizdeki kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.medsalus.com.tr adresini ziyaret edin veya yerel Omnipod DASH® Müşteri Hizmetleri Ekibinizi arayın.

 • Deneyim Pod’u
  Pod’u denemek isteyen hastalar için ücretsiz, aktif olmayan** bir Pod
 • Omnipod DASH® Sistem Eğitimi
  Yerel destek hizmet yöneticilerimiz, kişilerin Omnipod DASH® Sistemiyle ilgili eğitimine ve başlamasına yardımcı olmak için hazırdır.
 • Eğitim ve Öğretim Kaynakları
  Nasıl yapılır videoları, kaynak kılavuzları, ipuçları ve püf noktaları, siz ve kullanıcılar için çok sayıda eğitim ve öğretim desteği, her zaman www.medsalus.com.tr adresinde mevcuttur
 • Sarf malzemelerini yeniden sipariş etme***
  Kullanıcıların Pod ve diğer sarf malzemelerini nasıl yeniden sipariş edebileceği konusunda rehberlik için lütfen yerel Omnipod DASH® Müşteri Hizmetleri Ekibinizle iletişime geçin

** Deneyim Pod’u, 3 güne kadar takılabilen iğnesiz, aktif olmayan bir Pod’dur

Omnipod DASH® Müşteri Hizmetleri Ekibi

Amacımız siz ve hastalarınız için hayatı kolaylaştırmaktır. Her adımda yanınızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Omnipod DASH® Müşteri Hizmetleri Ekibi, size veya kullanıcılara Omnipod DASH® Sistemiyle ilgili herhangi bir soru konusunda yardımcı olmak için günde 24 saat, haftada 7 gün hizmetinizdedir. Acil durumlarda teknik desteğe veya Podların nasıl yeniden sipariş edileceğiyle ilgili rehberliğe ihtiyacınız olduğunda, profesyonel Ekibimiz yardıma hazırdır – telefonu elinize almanız yeterli.

Ülke

Türkiye

Çağrı Merkezi (7/24)

0850 4805300

Telefon Numarası

+90 216 5734848

E-posta

info@medsalus.com.tr

Bilgi Hattı