Omnipod® Destek Programı

Omnipod® Destek Programı, kullanıcıların Omnipod DASH® Sistemine geçişini olabildiğince basit hale getirmek için tasarlanmıştır. Program, size ve kullanıcıya Omnipod DASH® Sisteminin sunduklarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunar. Bireysel hizmetler ve ülkenizdeki kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.medsalus.com.tr adresini ziyaret edin veya yerel Omnipod® Müşteri Hizmetleri Ekibinizi arayın.
 • Deneyim Pod’u
  Pod’u denemek isteyen hastalar için ücretsiz, aktif olmayan** bir Pod
 • Omnipod DASH® Sistem Eğitimi
  Yerel destek hizmet yöneticilerimiz, kişilerin Omnipod DASH® Sistemiyle ilgili eğitimine ve başlamasına yardımcı olmak için hazırdır.
 • Eğitim ve Öğretim Kaynakları
  Nasıl yapılır videoları, kaynak kılavuzları, ipuçları ve püf noktaları, siz ve kullanıcılar için çok sayıda eğitim ve öğretim desteği, her zaman www.medsalus.com.tr adresinde mevcuttur
 • Sarf malzemelerini yeniden sipariş etme***
  Kullanıcıların Pod ve diğer sarf malzemelerini nasıl yeniden sipariş edebileceği konusunda rehberlik için lütfen yerel Omnipod® Müşteri Hizmetleri Ekibinizle iletişime geçin

** Deneyim Pod’u, 3 güne kadar takılabilen iğnesiz, aktif olmayan bir Pod’dur

Omnipod® Müşteri Hizmetleri Ekibi

Amacımız siz ve hastalarınız için hayatı kolaylaştırmaktır. Her adımda yanınızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Omnipod® Müşteri Hizmetleri Ekibi, size veya kullanıcılara Omnipod DASH® Sistemiyle ilgili herhangi bir soru konusunda yardımcı olmak için günde 24 saat, haftada 7 gün hizmetinizdedir. Acil durumlarda teknik desteğe veya Podların nasıl yeniden sipariş edileceğiyle ilgili rehberliğe ihtiyacınız olduğunda, profesyonel Ekibimiz yardıma hazırdır – telefonu elinize almanız yeterli.

Ülke

Türkiye

Çağrı Merkezi (7/24)

0850 4805300

Telefon Numarası

+90 216 5734848

E-posta

info@medsalus.com.tr

Open chat
Bilgi Hattı