HIZLI BAŞLANGIÇ VİDEOSU

Yeni Genteel Delme Aparatınızı kullanmadan önce doğru şekilde kullanımını öğrenmek için bu kısa videoyu izleyin.

GENTEEL TEMİZLİĞİ


Her kullanımdan önce cihazın dışını temiz nemli bir bezle silin.

Aktivasyon Düğmesini basılı tutarken Piston Tertibatı yükselirse (Vakum Göstergesini gösterir), bu vakum kaybı, Genteel içindeki kir veya diğer kirleticilerin sonucu olabilir.

  1. Yalnızca bu belirtileri yaşıyorsanız, #1 Numaralı Hızlı Temizleme işlemini gerçekleştirin.
  2. Belirtiler devam ederse, #2 Derin Temizleme işlemini gerçekleştirin.
  3. Belirti hala mevcutsa müşteri desteğini +0216 573 4848 arayın.

#1 Hızlı Temizlik (iç)

  1. Piston Tertibatını Çıkarın: Aktivasyon Düğmesine basarak Genteel’i boşaltın. Vakum Tüpünden dışarı çekene kadar Piston Tertibatı tabanını saat yönünün tersine çevirin.
  2. Contayı Silme: Yüzeydeki kirleri veya diğer kirleticileri temizlemek için Piston Tertibatındaki contayı temiz parmağınızla silin.

 

#2 Derin Temizlik (iç)

  1. Piston Tertibatını Çıkarın: Aktivasyon Düğmesine basarak Genteel’i kurulum öncesi pozisyona getirin. Vakum Tüpünden dışarı çekene kadar Piston Tertibatı tabanını saat yönünün tersine çevirin.
  2. Vakum Tüpünü Yıkayın: Aktivasyon Düğmesine art arda basarak Vakum Tüpünden ve Başlıktan hızlı hareket eden ılık su geçirin.
  3. Piston Tertibatını Yıkama: Piston Tertibatını hızlı hareket eden ılık su altında çalıştırırken yüzeydeki kirleri veya diğer kirleticileri temizlemek için Piston Tertibatındaki contayı temiz parmağınızla silin.
  4. Kurulayın: Genteel’i hava ile iyice tamamen kurumaya bırakın. Genteel’i Vakum Tüpünde nem varken tekrar monte etmeyin.
  5. Yeniden monte edin: Piston Tertibatını Vakum Tüpünün içine geri koyun ve tabanı yerine güvenli bir şekilde kilitlenene kadar saat yönünde çevirin. Aparatın gerektiği gibi çalıştığından emin olun.

 

Genteel Müşteri Hizmetleri Ekibi

Ülke

Türkiye

Telefon Numarası

+90 216 5734848

E-posta

genteel@medsalus.com.tr

Bilgi Hattı