Hakkımızda

HOŞGELDİNİZ

Alışılagelmiş sağlık anlayışına yeni bir soluk getiren genç, dinamik ve yenilikçi MedSalus’ a hosgeldiniz.

2011 yılında kurulan, evde bakım alanında faaliyet gösteren MedSalus, kısa zamanda birçok sağlık kuruluşuna ve bireye hizmet sağlayan bir şirket haline geldi.

Sürekli gelişimin getirmiş olduğu geri bildirimler ve talepler doğrultusunda, kronik hastalıkların tedavi ve önleyici faaliyetlerinin daha etkin olarak sağlanması adına medikal cihazların tedarikçisi olma  kararı aldı. Bu doğrultuda kullanıcılara en yüksek faydayı sağlayacak ürünlerin araştırmasını yaparak, Türkiye’ ye getirilmesi için ekibini daha güçlü hale getirdi ve altyapı çalışmalarını tamamladı. Evde bakım alanında edindiği saha tecrübesini medikal alana taşıyabilme kabiliyeti, kullanıcıların en iyi hizmeti alabilmesi temelini sağlamlaştırdı. 2013 yılının başından itibaren sektörün önde gelen Avrupa ve Amerikan menşeili ürünlerin ulusal distribütörlüğünü sürdürmektedir.

MedSalus, rekabetçi bir ortamda, takım çalışmasına ve çalışanların memnuniyetine önem vererek birçok ilde hizmet sağlama olanağına sahiptir. Ulusal ekonomiye katkı sağlama ve milli kaynakların verimli kullanılması temeli üzerine inşa edilen şirketimizin öncelikli hedefi en kaliteli hizmetin, isteyen her bireye ve kuruma ulaştırılabilmesini sağlamaktır.

Hizmet sağladığımız tüm değerli bireylerin ve kurumların memnuniyeti ise en büyük motivasyon kaynağımızdır.