Evde Tetkik Hizmetleri

Evde Tetkik Hizmetleri

Misyonumuz gereği “güvenilir sonuç” kadar bu sonuçları zamanında vermeye de özen gösteriyoruz.

EKG, Tam İdrar Tahlili, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Total kolesterol, Trigliserid, Kreatinin gibi belirtilen tetkikler için gereken numunenin uzman medikal kadromuz tarafından temin edilmesi ve anlaşmalı laboratuar merkezlerinde yorumlanan sonuçların ulaştırılması hizmetidir. Uzman anlaşmalı kurumumuzun software sistemi sayesinde tüm örnek ve hasta bilgilerini online olarak sağlayabilmekte ve sonuçları anında ulaştırabilmekteyiz. Böylece gönderi ve örnek kabulü esnasında meydana gelebilecek tüm proses hataları ve sonuç gönderisi gecikmeleri tamamen ortadan kaldırılmıştır.

KALİTE VE GÜVENİRLİLİK

Anlaşmalı kurumumuz kalite güvenirliliği için CAP surveys, INSTAND, RFB, UKNEQAS, Bio-Rad UNITY, ROCHE, QCS gibi uluslar arası düzeyde bir çok laboratuarın katıldığı programlara katılmaktadır.

İç kalite kontrol programı uygulaması ile her gün iki seviyeli kontrol örnekleri çalışılarak günlük ve günler arası performans denetlenir.

Dış kalite kontrol programı uygulamasında ise analizi yapılan dış kalite kontrol örnekleri dünyanın her yerinden bu programa katılmış çok sayıda laboratuarın sonuçları ile karşılaştırılır ve gerçek değerlere uygunluk denetlenir.  

Diğer tetkikler ve diğer sorularınız için lütfen (0 216) 540 97 97 numaralı telefonu arayınız…